Gizlilik

Tu-Fan Mühendislik Mimarlık Şirketi web sitesine hoş geldiniz.
 
Size ait bilgilerin gizliliği bizim için önemlidir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, internet'ten bize ulaştıracağınız kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler, hesap numarası vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz.
 
Sorumluluğumuzun Sınırları:
 
Tu-Fan Mühendislik Mimarlık;
 
Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunun, yeterliliğinin, güncelliğinin ve eksiksizliğinin sağlanması yönünde sürekli çalışsa da bu bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi manevi tüm risklerden ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Genel Müdürün Mesajı

Saygıdeğer müşterilerimiz,
Sevgili iş arkadaşlarım;

Firmamız; Ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat alanındaki birikimi, 1974 yılına dayanmaktadır. Babadan oğula geçecek şekilde üç kuşak inşaat mühendisi olarak sektörün içindeyiz. Bu birlikteliğimiz deneyimimiz bizim en büyük itici gücümüz ve gurur kaynağımızdır. Bilimsel bilgiyi ve teknolojik gelişimleri takip eden geleneğimiz ile; 1974-1994 yılları arasında Ankara/Polatlı'da, 1994-2015 arasında ise Ankara merkez ve ilçelerinde, inşaat sektörünün birçok alanında (Konut, İçme Suyu, Kanalizasyon, Çelik Yapı, Çelik Silo, Yarı Mekanik Silo, Hastane, İlaç Fabrikası, Sanayi Tesisi, Depolama Tesisi ve Oteller) anahtar teslimi taahhüt ve projelendirme konusunda binlerce projeye imza atmıştır.

Şirketimizin proje yapım deneyiminin yanında güvenli konut üretmede taviz vermeyen ilkelerimizle bizi alanında güvenir bir marka yapmıştır. Ankara genelinde ciddi bir pay ve söz sahibi olmakla birlikte; ilerleyen zamanda standart ve kalitesini, gelişen teknolojiye paralel olarak daha da fazla artırmıştır. 2010 yılından sonra gerek malzeme gerekse mühendislik olarak nitelikli projeler yapma konusuna yönelmiş ve Ankara pazarını aşarak İstanbul 'a 2015 yılının başında Bayrampaşa ya açılan şubesiyle yeni bir ivme ve motivasyon yakalamıştır.Temel uzmanlık alanımız olan, mühendislik ve mimarlık mesleğini yürütürken farklı alanlarda ürettiğimiz yüzlerce projenin yanında, uygulama ve taahhüt konusunda nitelikli yapılar inşa etme hedefi kısa ve orta vadede, şirketimizin ilk önceliğidir.

Tufan Mühendislik-Mimarlık olarak kısa ve orta vadede istikrarlı büyüme hedefimize katkı sağlayacak projelere imza atmaya devam edeceğimizin müjdesini buradan vermek istiyorum. Bu vesile ile bize inanarak yola çıkan müşterilerimize, iş ve çözüm ortaklarımıza, şirket üst yönetim ve saha çalışanlarımızı en içten duygularımla selamlıyorum.

Saygılarımla

İrfan YAY
İnşaat Y. Mühendisi
Genel Müdür
Her Geçen Gün Bilimsel ve Teknik Gücümüzü Geliştirerek, Kendimizi Daha da Zenginleştiriyoruz.